KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061020
nr 1406 1020
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -45, stilleben. Olja på pannå, 46x38 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:05:52
2/7 16:26:54
100 kr
5/7 18:43:35
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman